Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Casting do spektaklu historycznego. Magdalenka

 

Zapraszamy na CASTING do ról w spektaklu teatralnym
pt. „Żelaznymi łzami”. Stwórzmy razem spektakl historyczny!


We środę 2 października 2019 r. o godz. 18.00 w CIS w Magdalence przy ul. Lipowej 28 odbędzie się casting dla dorosłych, którzy chcieliby zagrać w napisanym specjalnie dla gminy Lesznowola spektaklu teatralnym pt. "Żelaznymi łzami"
autorstwa i w reżyserii Joanny Godlewskiej.

 

UWAGA!

W zeszłą środę w CIS Magdalenka przy ul. Lipowej 28 odbył się casting do spektaklu teatralnego, do którego zgłosiło się kilka uzdolnionych aktorsko pań i zostały przyjęte.

Potrzebujemy jeszcze dwóch panów do zagrania głównych ról. Zapraszamy więc panów w to samo miejsce, w najbliższą środę - 9 października br. - o godz. 18.00.Sztuka dotyczy tragicznych wydarzeń - rozstrzelania więźniów Pawiaka w magdaleńskim lesie.

Próby stworzonego z mieszkańców gminy Lesznowola teatru będą odbywać się w tym samym miejscu co casting - raz w tygodniu, we środy o godz. 18.00 jako teatralne zajęcia cykliczne, nieodpłatne dla uczestników.

Premiera spektaklu odbędzie się dn. 28 maja 2020 r.