Żałoba narodowa

Szanowni Państwo,

Tragiczna śmierć Ś.P. Pana Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska, która wstrząsnęła całym narodem, będzie upamiętniona żałobą narodową. Składamy szczere kondolencje pogrążonej w bólu Rodzinie Zmarłego i Mieszkańcom Gdańska.

[*]

W związku z powyższym, pełnym smutku wydarzeniem, w całym kraju odwołane zostały imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Wydarzenia kulturalne organizowane i współorganizowane przez GOK Lesznowola, które miały odbyć się w sobotę 19.01.2019 r. zostały odroczone.

Niektóre z nich  - Choinka dla dzieci sołectwa Zgorzała oraz Pokaz kulinarny "Makarony" w wyk. Ewy Szczęsnej - zostały przesunięte o jeden dzień, na niedzielę 20.01.2019 r.

Inne  na dalsze terminy - Dziecięcy Koncert Noworoczny w Nowej Iwicznej na 26 stycznia, a Warsztaty sushi na 16 lutego.