Zmiany w zajęciach GOK Lesznowola

Szanowni Państwo,

Zmiana z dn. 02.11.2020 r.:

Ze względu na zagrożenie koronawirusem i w trosce o wszystkich nas wspólne zdrowie od dnia 03.11.2020 r. zawiesza się zajęcia indywidualne. Podtrzymana jest decyzja o zawieszeniu zajęć grupowych, a także spotkań, imprez, prób zespołów dla wszystkich grup wiekowych.

Wracamy do pracy pod hasłem "Kulturalnie - wirtualnie", co oznacza, że:

• Uniwersytet Trzeciego Wieku działa wirtualnie na zamkniętej grupie,
  • na publicznym fanpage GOK Lesznowola codziennie pojawiać się będą posty o tematyce kulturalno - artystycznej, łącznie z ciekawymi instruktażami przygotowanymi przez naszych instruktorów z cyklu: "Jak samodzielnie tworzyć artystyczne dzieła"

Placówki GOK Lesznowola na terenie gminy będą zamknięte dla odwiedzających.

Biuro w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 pracuje zdalnie - pełnione są dyżury. Prosimy petentów  o załatwianie spraw TYLKO  telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Unikajmy kontaktów osobistych.

Prosimy o śledzenie dalszych informacji.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor GOK Lesznowola

Zmiana z dn. 26.10.2020 r.:

Ze względu na wciąż rosnącą ilość zakażeń  koronawirusem i w trosce o Państwa zdrowie od dnia 26.10.2020 r.  w GOK Lesznowola nastąpią poniższe zmiany:

• w filiach GOK prowadzone będą jedynie zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych (muzyczne, wokalne i inne, gdzie instruktor pracuje tylko z jednym uczniem)
  • zawiesza się aż do odwołania wszystkie grupowe zajęcia cykliczne, w tym próby zespołów
  • Uniwersytet Trzeciego Wieku działa wyłącznie wirtualnie

Powyższa informacja będzie aktualna co najmniej przez trzy tygodnie lub w razie potrzeby aż do odwołania. Prosimy o śledzenie dalszych informacji.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor GOK Lesznowola