68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli w tym roku po raz pierwszy przystępuje do współorganizacji 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – poprowadzenia etapu powiatowego.

Termin konkursu: 13 maja 2023 (sobota), godz. 11.00
Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Stara Iwiczna ul. Nowa 6

Zgłoszenia prosze kierować na adres mailowy: anna.piekutowska@gok-lesznowola.pl najpóźniej do 8 maja 2023
W przypadku pytań, proszę o kontakt na powyższy e-mail lub telefonicznie – 504 192 208

Do uczestnictwa w Konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów, a także osoby dorosłe gotowe do prezentacji własnych interpretacji utworów literackich.

Regulamin oraz karty zgłoszeń do pobrania ze strony Towarzystwa Kultury Teatralnej

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki eliminacji powiatowych.