Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki. Bajkowa Niedziela (05-02-2023)

05.02.2023, godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela z Teatrem Lalek Kukiełka "Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki". Miejsce: GOK Lesznowola, Łazy, ul. Przyszłości 8

Zapraszamy na spektakl kukiełkowo-jawajkowy. Jest to wzruszająca baśń opowiadająca o losach biednego szewca, który wędrując przez świat pomaga potrzebującym. Przedstawienie pokazuje, że bezinteresowne dobro oraz pomoc może powrócić do nas w najmniej oczekiwanym momencie. W przedstawieniu występuje 15 lalek, ręcznie wykonanych przez Muzeum Lalki w Pilźnie. Bajka jest w całości rymowana i łatwa w odbiorze. Dynamika akcji sprawia, że widzowie z zapartym tchem śledzą losy Dratewki od samego początku aż do jej końca.

Bilet: 10 zł / osoba
Bilety do nabycia od 30 stycznia oraz w dniu spektaklu od godz. 15.30. Płatność tylko gotówką.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny