Dzień postaci z bajek. Ulubione me. Akcja wirtualna na FB "Napisz post" (05-11-2018)

Do 5.11.2018 do godz. 23.59 - Akcja wirtualna z cyklu "Napisz post" w wydarzeniu na fanpage Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli (Facebook) pt. "Napisz post. Dzień postaci z bajek: ulubione me"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który obchodzony jest 5 listopada, zapraszamy użytkowników Facebook'a (trzeba mieć własne konto) do wirtualnej zabawy.

Jak wziąć w niej udział?

Wejdź w wydarzenie pt. "Napisz post. Dzień postaci z bajek: ulubione me", kliknij "Zainteresowana/y" lub "Wezmę udział" i stwórz post.

W poście należy podać tytuły bajkowych historii oraz imiona postaci, których losy wywarły na Tobie największe wrażenie. Co sprawiło, że bawiły, czego nauczyły, jak pomogły rozwijać postrzeganie świata. Należy uzasadnić swój wybór i zachęcić innych do ich przeczytania lub obejrzenia wersji filmowej. Post można okrasić ilustracyjnym zdjęciem, koniecznie własnego autorstwa. Utworzenie postu z tekstem jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Wśród biorących udział w zabawie zostaną rozlosowane 3 zestawy nagród, które zostaną wręczone po spektaklu teatralnym podczas Bajkowej Niedzieli w dn. 25.11.2018 lub wysłane pocztą.

Zabawa trwa do poniedziałku 5 listopada 2018 r. do godz. 23.59.

------------------------------------
Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
Codziennie nowe posty oraz informacje!