Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Jesień w malarstwie wstążkowym. Warsztaty w GWA OKNO. Stara Iwiczna (14-10-2019)


14 i 16.10.2019 r. (poniedziałek i środa) godz. 18.00 - 20.00 - rodzinne warsztaty "Jesień w malarstwie wstążkowym". (warsztaty obejmują oba te dni, będąc spójną całością). Koszt: 20 zł./os. za całość. Zapisy. Miejsce: GWA OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

 

Relacja z warsztatów

Wieczorem 14.10.2019 w Galerii Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 w miłej i twórczej atmosferze odbyła się pierwsza część, rozpoczętego w tym roku, cyklu warsztatów malarstwa wstążkowego. Zajęcia poprowadzone są przez dyrektor GOK Lesznowola a jednocześnie plastyczkę i autorkę tego stylu. Powstały barwne podmalówki w pięknych, ciepłych kolorach, gdyż uczestnicy tworzyli jesienne krajobrazy.

Część druga (i ostatnia tego tematu) odbędzie się w środę 16.10.2019 o godz. 18.00 w tym samym miejscu. Wtedy nasi "wstążkowi" malarze ozdobią powstałe kompozycje pasowe misterną ornamentyką. Kolejne tematy spotkań podamy w następnych miesiącach.

Zdjęcia z jesiennych
warsztatów wstążkowych:

Kolejne warsztaty pt. "Baśnie w malarstwie wstążkowym"
odbędą się 18 i 20 listopada 2019 r. - więcej

 

Lubisz kolory i kropki?
Lubisz pobawić się twórczo?
Zechcesz poświęcić zabawie w malowanie
dwa miłe, wspólne wieczory?

 

Zapisy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w galerii, prosimy o zapisanie się wcześniej. Zapisy w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 lub pod nr tel. 22 757 92 09 lub kom. 504 192 208.

Na czym polega malarstwo wstążkowe? To twórcza zabawa gwaszami, polegająca na budowaniu barwnych kompozycji z wykorzystaniem pasowych wzorów, geometrycznych, drobnych ornamentów oraz niezliczonej ilości kropek.

Poniżej filmik pokazowy z procesu malowania jednej z jesiennych "wstążeczek".

 

Wcześniejsze warsztaty tego malarskiego stylu: