Kobiece Światoprzestrzenie 2019. Nabór prac na Ogólnopolską Wystawę (24-03-2019)

24.03.2019 r. godz. 18.00 - Wernisaż Zbiorowej Wystawy Malarstwa "Kobiece Światoprzestrzenie 2019". Wieczór uświetni koncert Iwony Manista-Kutryś wraz z poezją Ewy Jowik. Miejsce: Galeria wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
DLA MALARZY CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W WYSTAWIE

Zapraszamy artystów malarzy, tak profesjonalnych, jak i tworzących  amatorsko, do wzięcia udziału w zbiorowej  Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa pt. "Kobiece Światoprzestrzenie 2019" i zaprezentowania swoich dzieł.  Udział w wystawie mogą wziąć i panie, i panowie, jednakże tylko osoby pełnoletnie.

Tematyką prac jest dowolna interpretacja tak fizycznego, codziennego, jak i duchowego życia kobiety. Dopuszczalne są portrety, sceny rodzajowe, pejzaże oraz abstrakcje o zabarwieniu emocjonalnym.

Ważne informacje organizacyjne:

• Można nadesłać maksymalnie 3 prace malarskie przygotowane do ekspozycji (konieczna zawieszka a w wypadku prac na papierze - pełna oprawa). Ogólna ilość nadesłanych prac oraz ich wartość artystyczna zdecyduje o tym, czy wyeksponowane zostaną wszystkie prace danego autora, czy tylko ich część.
  • Każda z prac na odwrocie musiała zawierać następujące informacje:

- tytuł
- imię i nazwisko oraz miejscowość autora
- technika wykonania obrazu

a także - tylko do wiadomości organizatorów - dołączona kartka z kontaktowym nr telefonu i adresem e-mail

• Ostateczny termin nadsyłania prac - do 15 marca 2019 r.
  • Prace można dostarczyć osobiście lub pocztą/ kurierem na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli
Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
05-500 Piaseczno

• Koszt transportu - wysyłki (również zwrotnie po zakończeniu wystawy) ponoszą autorzy dzieł.
  • Nadesłanie prac na wystawę jest jednocześnie zgodą autora na ich ekspozycję, fotografowanie i filmowanie w celach promujących wydarzenie oraz działania GOK Lesznowola.
  • Opiekunem wystawy jest p. Jan Drewicz.
    Kontakt tel.
    e-mail: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl