Małe Mi. Bajkowa Niedziela. Mysiadło (14-01-2018)

14.01.2018 godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. Bilet 10 zł / dziecko. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Po przedstawieniu odbędzie się spotkanie z dietetykiem na temat zdrowego żywienia dzieci.

Relacja z wydarzenia:

14 stycznia o godzinie 16.00 w świetlicy GOK w Mysiadle odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Bajkowa Niedziela. Tego dnia dla młodych widzów wystąpiły aktorki teatru Małe Mi. "Fintikluszki - folkowe okruszki" to tytuł przedstawienia, przygotowanego dla naszych maluchów. Piękna scenografia oraz niezwykła opowieść przeniosła publiczność w świat zaprzeszły. Wędrowny kramik z opowieściami zaczarował zarówno dzieci jak i dorosłych. Olbrzymy, skrzaty oraz inni bohaterowie znani nam ze świata baśni i legend zachwycili zwłaszcza najmniejsze dzieci, które z  zaciekawieniem podchodziły pod scenę próbując dotknąć scenografię.  Piszczałki, kołatki oraz furgoczące ptaszki, magiczny kufer z tajemniczym głosem babci Zofii oraz piękne piosenki to wszystko przywiozły dla dzieci aktorki z Teatru Małe Mi.

Joanna Zielińska

Zdjęcia z wydarzenia: