Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Miłość w malarstwie wstążkowym. Warsztaty przedwalentynkowe. GWA OKNO (12-02-2019)


"Kto robił śniadanie nie zmywa." z cyklu "Bliskość" ~ malarstwo wstążkowe ~ Jolanta Walentyna Sobolewska, gwasze na papierze A3

 

Lubisz kolory i kropki? Lubisz bawić się twórczo?
Zechcesz poświęcić zabawie w malowanie dwa miłe, wspólne wieczory?

 
Zapraszamy na przedwalentynkowe warsztaty malarskie dla młodzieży i dorosłych pt. "Miłość w malarstwie wstążkowym", które poprowadzi autorka stylu - Jolanta Walentyna Sobolewska.
 
Zdjęcia z warsztatów (cz. 1 i 2) - 5 I 12.02.2019 - oraz owoce pracy
 
 
Terminy i miejsce: 5 i 12 lutego 2019 r. (warsztaty obejmują oba te dni, będąc spójną całością) w godz. 18.00 - 20.00 w Galerii Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.
 

UWAGA: Uprzejmie informujemy, iż brak jest już wolnych miejsc na II część przedwalentynkowych warsztatów malarstwa wstążkowego w dn. 12.02.2019 r. Czekamy na osoby, które wzięły w nich udział w zeszłym tygodniu oraz na te, które zapisały się dotąd. Dziękujemy za liczne zainteresowanie.


Kolejne warsztaty wstążkowe - "Wiosna w malarstwie wstążkowym" - 19 i 26 marca 2016 r. 

 
Zachęcamy do udziału i malujących, i tych, którzy nie próbowali jeszcze w takiej dziedzinie swych sił - KAŻDEMU się uda namalować naprawdę fajny obraz! Zapewniamy materiały plastyczne i miłą atmosferę :)
 
A jak to się robi?
 
Zapisy. Warsztaty są bezpłatne, prosimy jednak, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o zapisanie się wcześniej. Zapisy w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 lub pod nr tel. 22 757 92 09 lub kom. 504 192 208.
 
Zachęcamy także do śledzenia szczegółowych informacji na Facebook w wydarzeniu Miłość w malarstwie wstążkowym. Warsztaty walentynkowe Aby otrzymywać powiadomienia, należy kliknąć "wezmę udział" lub"zainteresowany". Można też wydarzenie udostępnić, by zachęcić znajomych.