Muzyczna Bajkowa Niedziela. Łazy (23-09-2018)

23.09.2018 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela muzycznie -- koncert pt. "Barwy, które  kolorowe niesie wiatr". Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.  Uprzejmie informujemy, iż lokal, w którym odbędzie się powyższe wydarzenie, jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Wstęp wolny.

Artyści:
Martyna Ciok – śpiew
Paweł Izdebski – śpiew i gitara
Adam Sychowski – fortepian
Paula Lis-Sołoducha – prowadzenie

O artystach:

Martyna Ciok - uczestniczka programów The Voice of Poland oraz Mam talent. Współpracuje z Filharmonią Narodową podczas koncertów edukacyjnych dla dzieci

Paweł Izdebski - uczestnik programu Bitwa na głosy, obecnie aktor Teatru Muzycznego Roma

Adam Sychowski - twórca wielu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej, pianista Teatru IMKA oraz Teatru Buffo, współpracuje z Filharmonią Narodową.

Zdjęcia z wydarzenia: