Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
O rybaku i złotej rybce. Bajkowa Niedziela. Mysiadło (02-06-2019)


02.06.2019 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. "O rybaku i złotej rybce" w wyk. Teatrzyku TUP TUP. Z okazji Dnia Dziecka wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

 

Czerwiec to chyba ulubiony dzień najmłodszych. Koniec wiosny zwiastuje początek lata, a w raz z nim upragnione wakacje. Jednak nim nastaną słodkie dni bez szkoły, czas przygód i radości dzieciaki obchodzą swoje święto, w którego celebracji pomaga nam w tym roku pogoda. Tak właśnie było w minioną sobotę. Przy pełnym słońcu oddawaliśmy się piknikowym szaleństwom w poszczególnych sołectwach, natomiast w niedzielę spotkaliśmy się z aktorami teatru TUP TUP by zobaczyć przedstawienie o Rybaku i Złotej Rybce. Dzieci w znakomitych nastrojach, potwierdziły,  że czują się najważniejsze nie tylko w dniu swojego święta, ale także na co dzień. Ponieważ rok szkolny dobiega końca i nie spotkamy się na niedzielnym spektaklu aż do października życzymy naszym najmłodszym radosnych, pełnych przygód wakacji. 

Joanna Zielińska

 

Zdjęcia z wydarzenia: