Operetka na wynos. Koncert plenerowy w Mysiadle (07-08-2021)

7.08.2021 r. godz. 19.00 w Mysiadle nad stawem odbędzie się koncert operetkowy w wyk. śpiewaków i tancerzy Teatru Scena Kamienica. Zapraszają Organizatorzy: Operetka Wrocławska, Powiat Piaseczyński, Gmina Lesznowola, Gminy Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

OPERETKA NA WYNOS! #POWIAT PIASECZYŃSKI

Zapraszamy na 3 plenerowe koncerty operetkowe w brawurowym wykonaniu znakomitych śpiewaków (Liza Wesołowska, Tomasz Maleszewski, Damian Domalewski) oraz tancerzy baletu Teatru Scena Kamienica z największymi przebojami takich twórców, jak: Johann Strauss, Emmerich Kalman, Franz Lehar i inni! Nie zabraknie licznych anegdot związanych z lekką odmianą opery w wydaniu prowadzącego Macieja Michałkowskiego. Tak jak przed dwoma wiekami wędrowne trupy teatralne odwiedzały miasta i wsie, tak i my pragniemy umilić czas koncertami dostarczanymi bezpośrednio pod miejsce zamieszkania!

W programach koncertów nie zabraknie największych szlagierów z operetek „Księżniczka Czardasza”, „Zemsta Nietoperza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański” i innych, a także czardaszy, walców i foxtrottów.

Dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu będą wręczane kolorowanki „Pokoloruj operetkę” wraz z ciekawostkami, rebusami, krzyżówką i wykreślanką. Gorąco zachęcamy do przesyłania prac dzieci, abyśmy stworzyli wielką galerię zdjęć. Autorzy kolorowanek, które zbiorą najwięcej polubień na profilu Facebook Stowarzyszenia otrzymają wyjątkowe nagrody niespodzianki!

Zapraszamy na 3 koncerty, które odbędą się w następujących lokalizacjach Powiatu Piaseczyńskiego:

7 sierpnia 2021
KONSTANCIN-JEZIORNA
ALTANA PRZY KDK HUGONÓWKA
[ul. Mostowa 15]
PIASECZNO
PLAC PIŁSUDSKIEGO
LESZNOWOLA
MYSIADŁO – NAD STAWEM
[ul. Osiedlowa 2]

Wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o stosowanie się do komunikatów emitowanych przed koncertami. Koncerty odbywają się także w przypadku opadów deszczu.

Zadanie publiczne jest sfinansowane ze środków Powiatu Piaseczyńskiego.

Zdjęcia z wydarzenia: