"Piracka wyspa". Bajkowa Niedziela. Wólka Kosowska (05-11-2017)

5.11.2017 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. "Piracka wyspa" - Teatr Fantazja. Po przedstawieniu spotkanie z dietetykiem na temat żywienia dzieci. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23.

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Po przedstawieniu odbędzie się spotkanie z dietetykiem na temat zdrowego żywienia dzieci.

Relacja z wydarzenia:

W pierwszą niedzielę listopada, w świetlicy GOK w Wólce Kosowskiej odbyła się Niedziela Bajkowa. Tego dnia najmłodsi amatorzy bajek bardzo licznie przybyli by spotkać się z aktorami teatru Fantazja. Z wielką radością dzieciaki powitały Piratkę Piranię i Pirata Felka, którzy pokazali najmłodszym, że można się dobrze bawić bez telefonów komórkowych i komputera. Wspólne tańce, wędrówki z mapą, czy nawet drobne prace wykonane w dobrym towarzystwie mogą sprawić więcej radości  niż bezproduktywne tkwienie z telefonem w dłoni. Podczas spektaklu dzieciaki brały udział w animacjach, pomagały zdobywać punkty w zabawie z piratami i wesoło klaskały. Po przedstawieniu rodzice dzieci mających kłopoty z regularnym jedzeniem mieli szansę zapytać panią dietetyk co robić by kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe. Na następną Niedzielę Bajkową zapraszamy już na początku grudnia.

Joanna Zielińska

Zdjęcia z wydarzenia: