Smaki Kuby - muzyczny wieczór kulturalno-kulinarny z Reyem Ceballo (04-04-2018)

04.04.2018 r. godz. 18.00 - Smaki Kuby - muzyczny wieczór kulturalno-kulinarny z Reyem Ceballo. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28

Relacja:

4 kwietnia w filii GOK Lesznowola w Magdalence gościliśmy zespół  Reya Ceballo, muzyczny wieczór kulturalno – kulinarny.

Z Reyem  Ceballo wystąpiło dwóch muzyków, a wieczór poprowadziła Anna Ceballo menager zespołu prywatnie żona Reya.

Ten prawdziwie karaibski skład,  100 procent kubańskiej krewi , swoim repertuarem nawiązuje do muzyki kubańskiej we wszystkich jej odsłonach. Posłuchaliśmy jak brzmi muzyka cha-cha-cha, salsa, timba, latin  w rdzennym wydaniu wyspiarskim.  Wieczór był niezwykle energetyczny, publiczność ledwie siedziała co nie uszło uwagi śpiewającego i zaprosił wszystkich chętnych na parkiet.

Pani Ania świetnie poprowadziła konferansjerkę, opowiadając o zespole, jego członkach oraz o Kubie. Odpowiadała na zadawane z sali pytania. Słuchacze mogli degustować przygotowane kubańskie potrawy – czarną fasolę, czipsy z platana, ryż pikantny z jarzynami i placuszki kukurydziane. Wieczór upłynął w zawrotnym tempie, były gorące owacje, bisy, podpisywanie zdjęć z członkami zespołu.

Alicja Skowrońska – Marczuk

Galeria zdjęć z wydarzenia: