Szewczyk Dratewka. Bajkowa Niedziela. Stara Iwiczna (04-02-2018)

04.02.2018 godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. "Szewczyk Dratewka" w wyk. Teatru TOTALART.  Bilet 10 zł / dziecko. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6

Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Koniec ferii przyniósł najmłodszym  amatorom teatralnych wrażeń nie lada niespodziankę.  Otóż pierwsza niedziela lutego była dniem spotkania z panią Ewą  i Tomaszem Kłujszo, którzy w świetlicy GOK Lesznowola w Starej Iwicznej wystawili przedstawienie pod tytułem Szewczyk Dratewka. Tłumnie zgromadzona publiczność wypełniła salę do ostatniego miejsca, a dzieci zachwycone oglądały przedstawienie.

Zdjęcia z wydarzenia: