Tańczy, tańczy słoń. Bajkowa Niedziela (21-03-2021)

21.03.2021 r. w godz. 9.00 -  21.00 na fanpage GOK Lesznowola - Bajkowa Niedziela dla dzieci w wyk. teatru MuzykoGraj czyli Piegunia i Brynio przedstawią afrykańską opowieść muzyczną pt. "Tańczy Tańczy Słoń".

Link będzie aktywny 21 marca w godz. 9.00-21.00

Zapraszamy dzieci na przygodę z afrykańską muzyką.
Podczas koncertu, będziemy tańczyć jak słonie, śpiewać, skakać, tupać, i jak przystało na afrykański zwyczaj - grać na bębnach. Poznamy różne afrykańskie instrumenty, np. afrykańską harfę – korę, oraz otrzymamy porcję dobrej, bębniarskiej energii.

Wystąpią:
Agnieszka Zdziech, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi, muzyk, pedagog muzyczny, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z przedszkolakami, autorka wielu piosenek i spektakli dla dzieci. Pasjonatka tańca i muzyki afrykańskiej .

Piotr Brymas, bębniarz, mistrz w grze na instrumentach perkusyjnych, autor wielu wierszy i opowiadań dla dzieci, ceramik, wiele lat spędził na Czarnym Lądzie i z serca dzieli się z najmłodszymi tym, co przeżył jako mały chłopiec w Afryce.