Trwa Wystawa Pokonkursowa ANIOŁY 2018 (13-12-2018)

13.12.2018 r. godz. 13.00 - Wernisaż Wystawy Pokonkursowej ANIOŁY 2018. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

* Aniołka na plakat wykonał Adam Cybulski z kl. Ic ze SP w Nowej Iwicznej

13.12.2018 r w Galerii PASAŻ filii GOK Lesznowola w Mysiadle odbył się uroczysty wernisaż dziecięcej wystawy pokonkursowej "Anioły 2018". Laureaci odebrali zasłużone nagrody i wyróżnienia z rąk Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej (organizatora konkursu) - p. Pawła Żurowskiego i p. Agnieszki Huber a także p. Małgorzaty Woźniak-Kłody i p. Marka Ciężkowskiego (opiekunów konkursu) oraz p. Jolanty Walentyny Sobolewskiej Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, która objęła patronatem owo wydarzenie. Część artystyczną zapewniło Przedszkole Nutka z Nowej Iwicznej. Złota Grupa wystąpiła z pięknym przedstawieniem pt. "1:0 dla Nieba".

Zdjęcia z wydarzenia: