Ukryte pod powiekami. Maja Troszkiewicz - malarstwo. CIS Magdalenka (17-11-2019)

17.11.2019 r. godz. 18.00 - Wernisaż wystawy malarstwa pt. "Ukryte pod powiekami" autorstwa Mai Troszkiewicz, uświetniony recitalem w wyk. Barbary Ostrowskiej. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.

Zdjęcia z wydarzenia:

Film z wernisażu:

Autorka o sobie:

Nazywam się Maja Troszkiewicz i jestem mieszkanką Magdalenki. Należę do Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków, Grupy Twórczej ASPEKT oraz Grupy JAK W KORCU MAKU. Ukończyłam z wyróżnieniem Studia Podyplomowe na ASP w Łodzi, a obecnie zgłębiam tajniki Grafiki Warsztatowej i Malarstwa Sztalugowego na ASP w Warszawie.

Mam nadzieję, że zaprezentowana wystawa pt. „Ukryte pod powiekami” przybliży Państwu moje zauroczenia i fascynacje.

Obrazy, które pokazuję, powstały w trakcie wakacyjnych plenerów malarskich. Starałam się uchwycić najpiękniejsze momenty lata, grę światła, magię cienia, kolory wody. Chwile, które na zawsze zostały w głębi serca, mogę zawsze przywołać, zamykając oczy.

Chciałabym podzielić się z Państwem moją radością. Mam nadzieję, że udzieli się ona również Gościom odwiedzającym wystawę. Życzę zatem miłych wrażeń i dużo przyjemności

- Maja Troszkiewicz

Malarka prezentuje swe prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w wielu miejscach i galeriach, więc bardzo nam miło jest zawsze gościć jej twórczość w rodzinnych stronach. Przypomnijmy ostatnie dwie indywidualne wystawy artystki w galeriach GOK Lesznowola: