Wystawa poplenerowa. Supraśl - na skrzyżowaniu kultur. Galeria PASAŻ (20-10-2017)

20.10.2017 r. godz. 18.00 - Wystawa poplenerowa "Supraśl - na skrzyżowaniu kultur". Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Galeria zdjęć z wernisażu:

Migawki filmowe i slajdy:

Relacja z wernisażu wystawy poplenerowej
pt. "
Supraśl - na skrzyżowaniu kultur"

W piątek 20 października 2017 r. w świetlicy GOK Lesznowola w Mysiadle przy ulicy Topolowej 2 odbył się wernisaż Wystawy Poplenerowej pt. „Supraśl - na skrzyżowaniu kultur”.

W plenerze zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wzięło udział 44 osoby. To największy zorganizowany dotychczas przez GOK plener malarski. Na wystawie zaprezentowali swoje prace: Antonina Arkuszewska, Urszula Bąkowska, Małgorzata Cesnowska, Małgorzata Chojnacka, Roman Czumaj, Kama Dembińska, Jacek Dittwald, Jan Drewicz, Małgorzata Filipowicz, Ewa Fronczak, Grażyna Głuch, Magdalena Gruszczyńska, Elżbieta Hampson, Alexandra Hendrysiak, Joanna Jagodzińska, Renata Janiszewska, Helena Kazana, Karolina Kieś, Małgorzata Kondrat, Elżbieta Kwapińska, Wojciech Kwapiński, Elżbieta Łupieżowiec, Joanna Mianowska, Wioletta Peczyk, Maria Piotrowska-Brejnak, Elżbieta Popławska, Elżbieta Pyra, Anna Siłuch, Magdalena Sławińska, Jolanta Walentyna Sobolewska, Dariusz Sobolewski, Antonina Szymczak, Izabela Szymczak, Maja Troszkiewicz, Anna Walewska-Kozak, Danuta Wardak, Ewa Witkowska, Joanna Zielińska.

Przybyłych na wernisaż gości serdecznie powitali Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
w Lesznowoli Jolanta Walentyna Sobolewska oraz Jan Drewicz – opiekun pleneru i wystawy.

Jan Drewicz podziękował uczestnikom pleneru za udostępnienie prac na wystawę. Nawet osoby mieszkające daleko przesłały pocztą swoje obrazy. Dzięki temu powstała piękna ekspozycja prezentująca w pełni artystyczny plon pleneru w Supraślu. Plener był bardzo udany i choć pogoda nie była najlepsza to doskonałe humory nie opuszczały uczestników ani na chwilę. Dobre warunki do pracy oraz miła i twórcza atmosfera spowodowały, że powstało na plenerze dużo bardzo interesujących obrazów. Pani Dyrektor pogratulowała uczestnikom pleneru udanych prac oraz każdemu z nich wręczyła pamiątkowy certyfikat. Zaprosiła także do uczestnictwa w przyszłorocznym plenerze.

Wystawę będzie można oglądać do 20 listopada br.. Serdecznie zapraszamy!

Jan Drewicz
opiekun pleneru i wystaw

Folder wystawy:

Informacje dot. pleneru, który miał miejsce we wrześniu 2017 r. - relacje i zdjęcia:  tutaj.