Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Jemiołuszek Świąteczny Duszek. Bajkowa Niedziela. Łazy (11-12-2022)


11.12.2022 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela z Teatrem Banasiów "Jemiołuszek Świąteczny Duszek" . Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8

Bilet: 10 zł / osoba
Bilety do nabycia w dniu spektaklu od godz. 15.00. Płatność tylko gotówką.

Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny

Opis spektaklu:

Patrząc na wysokie, przydrożne drzewa zobaczysz czasami wplątaną w gałęzie zieloną czuprynkę. To jemioła. Ale jeśli wpatrzymy się w nią uważniej, zobaczymy maleńkiego leśnego elfa o imieniu Jemiołuszek. Skąd on tam się wziął? Rozbrykany frunął zbyt szybko i utknął między gałęziami. Radosna natura pozwala mu cieszyć się nawet z tak niewygodnej sytuacji. Jest dobrym duchem drzew.
Co roku, na Święta Bożego Narodzenia, Jemiołuszek opuszcza swoje wygodne miejsce i wędruje do ludzkich domostw, gdzie pod sufitem zawisa nieruchomo i przekazuje część swojej dobrej natury. Tym razem Jemiołuszek zagadał się z Krasnalem i nie chcąc się spóźnić frunął dwa razy szybciej niż to wolno elfom. Zahaczył o wystający konar i spadł ze zwichniętym skrzydełkiem prosto w objęcia smacznie śpiącego Misia.
Czy Jemiołuszek zdąży wznieść się nad drzewami domu Świętego Mikołaja zanim ten wyruszy z prezentami dla dzieci? Czy brak Jemiołuszka w naszym domu może wpłynąć na nasze szczęście w zbliżającym się Nowym Roku. O tym i o szczególnych właściwościach świątecznego duszka dowiemy się oglądając bajkę pt. „Jemiołuszek Świąteczny Duszek”.

Podczas spektaklu publiczność dziecięca znakomicie się bawi śpiewając piosenki z aktorami występującymi w kolorowych strojach. Piękna muzyka, kolorowe dekoracje, przystrojona świątecznie choinka, popisy aktorskie - wszystko to tworzy niesamowity nastrój zimy i świąt.