Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Lato z Kinem Sferycznym. Mysiadło (12-08-2022)


12.08.2022 r. godz. 11.00-11.30 - Lato z Kinem Sferycznym - Astronauci z przypadku (wiek uczestników: 7+). Wstęp wolny. Zapisy: 504 192 208. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

Astronauci z przypadku
Dla dzieci w wieku od 7 lat

Małe roboty jadą na wycieczkę klasową z przyjaciółmi. Myślą, że to będzie nudny wykład. Główni bohaterowie filmu przeżyją znacznie więcej w tej podróży niż się spodziewali… Roboty nagle staną się przypadkowymi astronautami i wyruszą na cudowną przygodę, aby odkryć Ziemię, Słońce i Księżyc!

Zapraszamy widzów „Przypadkowych astronautów” do podróży niesamowitym statkiem kosmicznym w celu zbadania tajemniczych ciał niebieskich. Nasi mali widzowie nie tylko będą mieli okazję wziąć udział w wyścigu na powierzchni Księżyca, ale będą mogli zobaczyć, jak nasi astronauci zbierają próbki asteroidów, doświadczają i przetrwają burze słoneczne, zrozumieją wyjątkowość i piękno Ziemi.

 

12.08.2022 r. godz. 12.00-12.30 - Lato z Kinem Sferycznym - Dwa szkiełka (wiek uczestników: 10+). Wstęp wolny. Zapisy: 504 192 208. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2

 

Dwa szkiełka
Dla dzieci w wieku od 10 lat

Teleskop, po raz pierwszy odkrył przed nami ogromną i pełną tajemnic galaktykę. W tym filmie dowiemy się co to jest teleskop i jak jest zbudowany. Usłyszymy jak dawniej ludzie wierzyli, że Ziemia jest centrum galaktyki i że wszystko krąży dookoła niej, a później, dowiedzieli się, że według teorii Kopernika, to Słońce jest w centrum układu słonecznego.

Obracające się po kopule obrazy i spadające gwiazdy sprawiają, że film ten staje się niesamowicie realistycznym widowiskiem.