Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Zgorzała i Zamienie witają wakacje 2022 (26-06-2022)


26.06.2022 r. godz. 17.00 - Zgorzała i Zamienie witają wakacje - sołecki piknik rodzinny z kinem plenerowym. Miejsce: Zgorzała, ul. Cyraneczki 8 (boisko). Zapraszają Sołtysi i Rady Sołeckie, GOK Lesznowola, GBP, CS, Zagorzali, Squad. Na imprezie stemplowanie Paszportu LesznoWolaka.

W programie:

  • Od godz. 17.00 - gry i zabawy plenerowe, dmuchańce dla dzieci, warsztaty artystyczne, mała gastronomia
  • O godz. 22.00 - kino plenerowe na leżakach - projekcja filmu pt. "Szef roku"


Kino na leżakach

Rusza jubileuszowa edycja Kina na Leżakach
Dziesiątego czerwca 2022 roku rusza jubileuszowa X edycja Kina na Leżakach – największego w Polsce kina plenerowego. To prawdziwa gratka dla miłośników kina oraz entuzjastów ciepłych letnich wieczorów. Ogromny ekran, ciekawy repertuar, wygodne leżaki, atrakcje i upominki zapewnione przez Sponsorów – to wszystko czeka na widzów spragnionych lata i kinowych emocji!

Kino na Leżakach, którego organizatorem jest firma ART-FOTO-MEDIA oraz największy w Polsce broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które odbywa się już po raz dziesiąty. Atrakcyjna formuła pozostaje niezmienna: wieczorami w przestrzeni publicznej nadmorskich miejscowości i miast Polski Centralnej na widzów czekają darmowe pokazy filmów, którym towarzyszą atrakcje zapewniane przez Sponsorów.

Zróżnicowany repertuar to gwarancja filmowych emocji
Darmowy seans filmowy na świeżym powietrzu to idealny sposób na spędzanie czasu po pracy lub zwieńczenie wolnego dnia. Różnorodność tytułów prezentowanych w ramach tegorocznej edycji Kina na Leżakach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy polskich produkcji oraz komedii romantycznych będą mogli wybierać spośród filmów: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Miłość jest blisko”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, “Banksterzy”, “Druga połowa”, “Biały potok” . Tych, którzy lubią się pośmiać, ale wolą francuskie poczucie humoru, z pewnością usatysfakcjonują seanse filmów: “Klub rozwodników”, “Weselny toast” oraz hitu “I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże”.

Repertuar uzupełniają ambitniejsze produkcje, nagradzane na zagranicznych festiwalach: “Na rauszu” z Madsem Mikkelsenem, “Szef Roku” z Javierem Bardemem oraz “Deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody’ego Allena. Znajdzie się też coś dla młodszych widzów: „Chłopiec z chmur” to idealna propozycja dla całej rodziny. Repertuar Kina na Leżakach to produkcje różnorodne, choć najczęściej lekkie i przyjemne tytuły, odpowiednie do wakacyjnego relaksu.

Gdzie i kiedy szukać Kina na Leżakach w wakacje 2022?

Kino na Leżakach 2022 startuje 10 czerwca, natomiast ostatnie plenerowe pokazy zaplanowane zostały na pierwszy tydzień września. Pokazy odbędą się w sumie w 35 miejscowościach, wśród których znalazły się między innymi Kielce, Częstochowa, Łeba, Koszalin, Mielno, Tomaszów Mazowiecki czy Ustronie Morskie. Zaplanowano 65 pokazów. Dokładny harmonogram projekcji, z podziałem na miejscowości, daty i tytuły filmów, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Konkursy i niespodzianki od Sponsorów
Kino na Leżakach, którego organizatorami są ART.-FOTO-MEDIA oraz broker reklamy kinowej KinAds Media, to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy widzów. Dziesiąta edycja nie będzie wyjątkiem, zwłaszcza, że z okazji jubileuszu przygotowano wiele atrakcji we współpracy z Partnerami i Sponsorami. Konkursy z nagrodami, bezpłatne przekąski i darmowe upominki oferowane widzom przez popularne marki to dodatkowe zalety Kina na Leżakach, które pokochali Polacy na przestrzeni lat. Kino na Leżakach to absolutnie wyjątkowe wydarzenie na wakacyjnej mapie Polski.