Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
INFORMACJA w związku ze STRAJKIEM NAUCZYCIELI

 

INFORMACJA
dotycząca zajęć dodatkowych  
w placówkach GOK Lesznowola
podczas
STRAJKU NAUCZYCIELI

 

    Szanowni Państwo Rodzice,

   W związku ze zorganizowaną przez nauczycielskie związki zawodowe ogólnopolską akcją strajkową, która rozpoczęła się w dniu 8 kwietnia br.  istnieje prawdopodobieństwo, że szkoły i przedszkola w Gminie Lesznowola mogą mieć trudności, aby w tym okresie zapewnić pełną opiekę dla uczniów i wychowanków.

    Dlatego też, biorąc pod uwagę w/w sytuację Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, choćby w ograniczonym zakresie podjęło działania, aby Państwa dzieci mogły wziąć udział w przygotowanych przez nas zajęciach.
 

    Podczas dni strajku nauczycieli zapraszamy dzieci w godzinach pracy danych filii. Telefony i adresy wszystkich placówek GOK Lesznowola na terenie gminy tutaj

W powyższych placówkach GOK Lesznowola na terenie gminy prowadzone będą zajęcia warsztatowe i kulturalno-rozwojowe.

 

    WAŻNE: Uprzejmie informujemy, iż:

  • opiekun przyprowadzając dziecko zobowiązany jest do każdorazowego podpisania stosownych oświadczeń (plik do pobrania)
  • ilość dzieci, jaką możemy przyjąć jest ograniczona
  • nie zapewniamy posiłków, więc prosimy o zaopatrzenie swoich dzieci w suchy prowiant

     Informujemy również, że zajęcia dla dzieci w tych dniach prowadzić będzie także Gminna Biblioteka Publiczna oraz Centrum Sportu - informacje na stronach internetowych tychże instytucji.